Vilniuje pagerbti geriausi sveikatos apsaugos sistemos vadovai

Kovo 2 dieną Vilniuje penkioliktą kartą įvyko savaitraščio „Lietuvos sveikata“ rengiamo konkurso „Metų vadovas“ laureatų pagerbimo vakaras. Tarp gausiai susirinkusių svečių buvo Seimo ir Vyriausybės atstovai, miestų merai, medicinos bendruomenė. Šventė šiemet skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Iškilmingame vakare tradiciškai išdalintos sveikatos apsaugos įstaigų vadovams skirtos nominacijos.

„Metų vadovas“ yra vienintelis Lietuvoje projektas, turintis tikslą pagerbti bei skatinti per metus daugiausiai pasiekusius šios srities lyderius. Geriausius sveikatos apsaugos įstaigų vadovus renka jų darbuotojai ir visuomenė. Pagrindinis vertinimo kriterijus – naudingumas bendruomenei bei nuveikti konkretūs darbai.

„Metų administratoriumi 2017“ tapo VšĮ Šiaulių centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis.

Ilgametes tradicijas puoselėjanti mūsų įstaiga jau užsitarnavo pacientų pagarbą ir pasitikėjimą. Siekdama patenkinti vis didėjantį sveikatos paslaugų poreikį ir norėdama palengvinti jų prieinamumą, gydymo įstaiga nuolat plečia teikiamų paslaugų spektrą. „Siekdami teikti saugesnes ir kokybiškesnes paslaugas atnaujinome patalpas, poliklinikos materialinę bazę, įsigijome pačios moderniausios medicinos diagnostikos įrangos: skaitmenizavome turimą ir įsigijome naują rentgeno aparatus, įdiegėme nuotolines gydytojų radiologų konsultacijas, sujungėme visus radiologinius įrenginius į vieną medicininių vaizdų apsikeitimo ir peržiūros sistemą, tuo prisidėdami gerinant diagnostikos paslaugų kokybę bei profilaktinių tikrinimų svarbą Šiaulių regiono gyventojams“, – pasakoja VšĮ Šiaulių centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis.

Geranoriškumas, elgesio kultūra, profesionalumas, dėmesys pacientui – šiomis vertybėmis vadovaujasi mūsų įstaigos bendruomenė: gydytojai, slaugytojai, administracijos bei kiti darbuotojai.