Lapkričio 14-oji – Pasaulinė diabeto diena
2020 18 vasario

2020 m. vasaris-burnos vėžio prevencijos mėnuo

2020-01-22

Šių metų vasario mėnesio 3 – 28 dienomis Šiaulių centro poliklinikos Odontologijos centre bus vykdoma tradicinė burnos vėžio prevencijos akcija, atliekama apžiūra. Esant poreikiui, pacientai bus nukreipiami į Viniaus universiteto ligoninės Žalgirio kliniką arba Nacionalinį vėžio institutą išsamesniam patikrinimui.

Kviečiame pacientus nemokamai ir be siuntimų pasitikrinti, ar neserga burnos vėžiu arba ikivėžiniais susirgimais.

Pacientai bus registruojami šių metų vasario mėnesio 3 – 28 dienomis, atvykę į mūsų poliklinikos Odontologijos centro registratūrą,  taip pat bus registruojama telefonais: (8 41) 433 852, 383 0919, 524 882.

Burnos vėžys – tai piktybinis, agresyviai ir greitai progresuojantis burnos susirgimas, kuriam būdingas didelis mirtingumas. Nors burnos vėžys nėra dažnas, bet labai greitai plinta.  Burnos vėžys sukelia daug socialinių ir reabilitacijos problemų pacientams, net ir sustabdžius ligos progresavimą. Todėl burnos vėžio ir ikivėžinių susirgimų profilaktika yra reikšminga.

Išsamiau apie burnos vėžį galima paskaityti (https://www.iveikvezi.lt/burnos-vezys/)