Šiauliuose pradeda veikti karščiavimo klinika
2020-04-06
Apdovanojimai mūsų medikams
2020-07-14

Dėkojame už Jūsų Gerumą

(Informacija atnaujinta: 2020-12-14) 2020-04-24

VšĮ Šiaulių centro poliklinikos kolektyvo vardu nuoširdžiai dėkojame už taip reikalingą paramą visiems, kurie liko neabejingi tokiu sunkiu ir mums, ir Jums metu. Apie tai įstaiga skelbia savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

         Už iniciatyvią pagalbą ir rekomendacijas labdarą skirti mūsų įstaigai dėkojame Seimo nariui S. Tumėnui (UAB „Šiaulių spaustuvė“) ir Merui A. Visockui (UAB Baltic Vairas) bei Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariams – D. Martinkienei ir M. Veličkai už dovanotus respiratorius. Už vienkartines ir medvilnines veido kaukes, apsauginius akinius, kombinezonus vienkartines pirštines, respiratorius dėkojame žurnalistui Andriui Tapinui ir „Laisvė TV“. Už apsauginius skydelius dėkojame savanoriams „Pagalbos žemėlapis“, J. Janonio gimnazijos auklėtiniui T. Sobutui. Dar mūsų apsaugos atsargas papildė vienkartiniais chalatais, kepuraitėmis, antbačiais (bachilais), vienkartinėmis bei daugkartinėmis siūtomis kaukėmis šios įstaigos bei pavieniai asmenys: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, UAB „Vidmindas“, UAB „Interscalit“, „Telia Lietuva“, gerb. A. Mitkė, R. Kurtinaitienė, A. Čiaponas.

         Didelis ačiū prekybos tinklui „Rimi Lietuva“ už maisto produktus ir gėrimus mūsų darbuotojams, dirbantiems mobiliame koronaviruso patikros punkte, UAB vaistinei „Valerijonas“, kuri vaišino savo pagamintais sveikuoliškais siušiais bei gardžiais pyragėliais.

         Taip pat esame dėkingi LIONS – visuomeninėms – klubinėms organizacijoms. Šiaulių moterų LIONS klubas padovanojo respiratorių už 1051,49 Eur, o Šiaulių rajono LIONS vyrų klubas prisidėjo pervesdami į įstaigos sąskaitą 1500 Eur. Taip pat dėkojame už finansinę paramą – 500 Eur UAB „Grafų baldai“.

         Verslo atstovai ir visi geros valios žmonės nepalieka mūsų vienų mūšio lauke, bet tiesia pagalbos ranką. Be galo esame dėkingi visiems už bet kokią iniciatyvą padėti ir leisti pajausti, kad tokiu laikotarpiu esame vieningi. Poliklinikos bendruomenės vardu dėkojame už supratimą ir mūsų darbo įvertinimą šiuo sunkiu visai šaliai metu. Labai svarbu žinoti, kad nesame vieni ištikus bėdai. Tai stipri motyvacija mūsų kolektyvui.

         Taip pat už operatyvų organizuotumą ir svarų indėlį prisidedant Karščiavimo klinikos atidaryme bei sklandų bendradarbiavimą dėkojame Šiaulių miesto savivaldybės administracijai. Klinikoje priimami ne tik Šiaulių miesto, bet ir Šiaulių regiono gyventojai.

            Likime vieningi ir sveiki!

                                                            Su Pagarba,

                                                            VšĮ Šiaulių centro poliklinikos

                                                            Direktorius Mindaugas Maželis