ES SKAITMENINIO COVID PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMAS NETURINTIEMS GALIMYBĖS PRISIJUNGTI PRIE E-SVEIKATOS

VšĮ Šiaulių centro poliklinikos pacientai, neturintys galimybių prisijungti prie portalo e.sveikata.lt ir išsisaugoti ar atsispausdinti ES skaitmeninį Covid pažymėjimą, jį gali gauti VšĮ Šiaulių centro poliklinikoje, adresu Vytauto g. 101.

ES skaitmeniniai COVID pažymėjimai:

• ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (vakcinavimo);
  • ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (PGR tyrimo rezultatų);
  • ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (persirgimo fakto).

Norint gauti ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą, reikia atvykti į VšĮ Šiaulių centro poliklinikos 108 kabinetą (nuo 7:30 val. iki 17:00 val.) bei turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Pastaba: ES skaitmeninio COVID pažymėjimo išdavimo paslauga yra mokama. Kaina 1,50 €.

Primename, kad ES skaitmeninį COVID pažymėjimą galite išsisaugoti ar atsispausdinti patys prisijungę prie e.sveikata.lt portalo.