Komisijos ir darbo grupės

Stebėtojų taryba:

  1. Aleksandra Sakalauskienė, viešosios įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos paskirta atstovė;
  2. Vitalija Gerikienė, viešosios įstaigos savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos paskirta atstovė;
  3. Eslanda Mockevičienė, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos paskirta atstovė;
  4. Viktorija Vaišvilaitė, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos paskirta atstovė;
  5. Virginija Juškienė, Lietuvos gydytojų sąjungos (profsąjungos) paskirta atstovė.

Gydymo taryba:

  1. Kristina Slonksnė, šeimos gydytoja – pirmininkė;
  2. Audronė Jakutienė, šeimos gydytoja;
  3. Audronė Navickaitė, šeimos gydytoja;
  4. Elona Gedvilienė, šeimos gydytoja;
  5. Laima Šėporaitienė, gydytoja psichiatrė;
  6. Dalia Augulienė, gydytoja akušerė ginekologė;
  7. Antanas Pauliukas, gydytojas chirurgas;
  8. Stasė Norkuvienė, vaikų ligų gydytoja;
  9. Rimas Milvidas, gydytojas odontologas;
  10. Jurgita Zakarevičiūtė, gydytoja odontologė.

Slaugos taryba:

  1. Ernesta Samuilovienė, bendrosios praktikos slaugytoja – pirmininkė;
  2. Samanta Peleckaitė, bendrosios praktikos slaugytoja;
  3. Vida Naudžiūtė, bendrosios praktikos slaugytoja;
  4. Vita Stankuvienė, medicinos registratorė – bendrosios praktikos slaugytoja;
  5. Renata Česnienė, medicinos registratorė – bendrosios praktikos slaugytoja;
  6. Danutė Motiečiūtė, bendruomenės slaugytoja;
  7. Rasa Juozėnienė, bendruomenės slaugytoja;
  8. Veronika Sakalauskienė, bendruomenės slaugytoja;
  9. Rita Paškevičienė, akušerė;
  10. Danutė Morkūnienė, medicinos registratorė – psichikos sveikatos slaugytoja;
  11. Danutė Bukhtina, vyresnioji gydytojo odontologo padėjėja;
  12. Natalja Lukjanova, vyresnioji gydytojo odontologo padėjėja.

Vidaus medicininio audito grupė:

  1. Kristina Slonksnė, šeimos gydytoja – vidaus medicininio audito grupės vadovė;
  2. Audronė Jakutienė, šeimos gydytoja;
  3. Aurelija Bartkevičienė, šeimos gydytoja;
  4. Dalia Augulienė, gydytoja akušerė ginekologė;
  5. Rimas Milvidas, gydytojas odontologas.

Gydytojų konsultacinė komisija:

  1. Audronė Jakutienė, šeimos gydytoja – pirmininkė;
  2. Kristina Slonksnė, šeimos gydytoja;
  3. Nijolė Dzerkelienė, šeimos gydytoja;
  4. Algirdas Mackela, šeimos gydytojas;
  5. Gražvydas Kaminskas, šeimos gydytojas;
  6. Elona Gedvilienė, šeimos gydytoja;
  7. Aurelija Bartkevičienė, šeimos gydytoja;
  8. Ina Kazlauskienė, šeimos gydytoja;
  9. Regina Januškienė, šeimos gydytoja;
  10. Laima Šėporaitienė, gydytoja psichiatrė;
  11. Jelena Kuznecova, gydytoja psichiatrė;
  12. Violeta Fitkevičienė, gydytoja psichiatrė;
  13. Dalia Augulienė, gydytoja akušerė ginekologė;
  14. Asta Damkuvienė, gydytoja akušerė ginekologė;
  15. Antanas Pauliukas, gydytojas chirurgas;
  16. Robertas Mikalauskas, gydytojas ortopedas traumatologas;
  17. Gražvydas Jocas, bendruomenės slaugytojas, sekretorius;
  18. Raimonda Jankauskienė, bendruomenės slaugytoja, sekretorius;
  19. Danutė Motiečiūtė, bendruomenės slaugytoja, sekretorius;
  20. Gražina Staškienė, bendruomenės slaugytoja, sekretorius.

Etikos komisija:

  1. Leonas Šepetauskas, gydytojas psichiatras – pirmininkas;
  2. Nijolė Liubinskienė, medicinos psichologė;
  3. Algirdas Mackela, šeimos gydytojas;
  4. Audronė Navickaitė, šeimos gydytoja;
  5. Veronika Sakalauskienė, bendruomenės slaugytoja;
  6. Danutė Šapalienė, kviestinė bendruomenės atstovė.

Korupcijos prevencijos komisija:

  1. Aušra Varpučianskienė, direktoriaus pavaduotoja medicinai;
  2. Virgilija Rušinskienė, vyriausioji buhalterė;
  3. Kristina Slonksnė, vidaus medicininio audito grupės vadovė;
  4. Rimas Milvidas, vidaus medicininio audito grupės narys, Odontologijos centro vedėjas;
  5. Jadvyga Odminienė, vyriausioji slaugos administratorė;
  6. Dalia Jankevičienė, viešųjų pirkimų vyriausioji specialistė.